Çarşamba, 4 Aralık 2019
Rpm Mach Kauçuk Makineleri

TPE (Thermo Plastic Elastomer) Vakum Form Makineleri

;Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Bir çok amaç için kullanılan TPE ekstrüzyon levha üretim hatları için bizim uygulama alanlarımız genelde, Vakumlu Oto iç 3D havuzlu Paspas, Vakumlu Oto Bagaj Paspası, Membran, yer döşemesi ve diğer vakumlu oto iç döşeme ekipmanları içindir.

 

TPE ve türevlerinden   her türlü levha üretimi için Ekstrüzyon hatları, kalender ile levha yüzeylerine desen verme sistemleri için, hatta kullandığımız yardımcı ekipmanların büyük bir çoğunluğunu kendi bünyemizde üretmekteyiz.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimiz ile irtibata geçiniz,

 

;

 Rpm Mach Kauçuk Makineleri

 

TPE ve türevlerinden oluşan Malzemelerden üretilen Levhaların otomatik bir şekilde sürekli olarak, ön ısıtma, vakum form, boy kesme veya kenar kesme gibi operasyonların yapıldığı bir makinedir. Uygulama alanları oldukça geniştir, bizim ürettiğimiz makineler genelde 3D Havuzlu Oto bagaj paspası üretiminde, oto iç ve dış vakum formlu aksesuar üretiminde kullanılmaktadır.

 

Bu Makinenin tamamını kendi bünyemizde üretmekteyiz, ve uygulama amacına uygun tasarımda makine üretebilmekteyiz.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

 

;Rpm Mach Kauçuk Makineleri  Rpm Mach Kauçuk Makineleri

 

TPE Dönerli Vakum Form Makinesi tamamen kendi dizaynımız olup, başlangıçta oto 3D Havuzlu iç paspas üretmek için tasarlanmıştır, ancak benzeri otomotiv vakum form parçaları için de kullanılabilmektedir. Istasyon sayısı 8 dir, ancak kullanım amacı veya prosese göre istasyon sayısı artırılabilir veya azaltılabilir. Vakum form kalıplarının yerleştirildiği tabla boyutları standart 1000x1000mm olarak tasaranmıştır ama bu da ihtiyaca göre değiştirilebilir. Her bir vakum form tablası kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilmektedir, ve hava fanlı veya su soğutma sistemleri de tablalara entegre edilebilmektedir.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçiniz.

Rpm Mach Kauçuk Makineleri  Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Bu Yazılar da var

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Kauçuk Radyatör Hortumu Komple Üretim Hatları

Kauçuk radyatör hortum üretim hatları için dizayn ettiğimiz otomatik imalat sistemleri, bir çok önemli opsiyonu …

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Banbury Mikserler

Banbury mikser’ler kauçuk formülasyonunda kullanılan kimyasalların, mekanik-basınç etkisi ile karıştırılarak compound’’ haline getirilmesi için kullanılan, …

error: İçerik koruması vardır emeğe saygı lütfen !!
× Destek Hattı