Hakkımızda

RPM Mach Kauçuk Makineleri

RPM Mach, kauçuk makineleri ve kauçuk prosesi konusunda profesyonel bir şirkettir. Kauçuk imalatı,  işleme, proses ve kauçuk makinaları konusunda  20 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. 2007 yılında Taiwan orijinli bir şirketle yaptığı ortaklık sonucu, 15 000 m2 fabrika alanında bir çok kauçuk proses makinesi üretmeye başlamıştır. Bu tesiste  Türk mühendislerimiz çalışmakta ve projelere katkıda bulunmaktadır.
RPM Mach Kauçuk Makineleri Şirketimizin, bu güne kadar Türkiye ve bazı Avrupa ülkeleri de dahil orta Asyaya ve kuzey Afrika ülkelerine uzanan Pazar yelpazesi ve satış ağı oldukça iddialı ve güçlüdür.

Kauçuk Banbury internal mikser, Kauçuk ve EVA Kneader mikser, Kauçuk Ekstruder, vulkanizasyon-pişirme hatları, hamur makineleri, Batch-off soğutma makineleri ve bazı genel maksatlı makineler olmak üzere bir çok kauçuk makinesinin üretimini başarı ile gerçekleştiren şirketimiz Ayrıca Almanya, Bahreyn, USA, Hollanda, Iran, Irak, Bulgaristan, Rusya gibi ülkelere de makine satışı ve Teknik servis sağlamaktadır.
RPM Mach, bu sektörde kullanılan makinelerin en ergonomik, en kaliteli ve işlevsel olması için, hem imalat aşamasında, hemde kurulum  ve satış sonrası teknik servis aşamasında sorumluluklarını  en başarılı şekilde  yerine getirmektedir. Kauçuk makineleri;

RPM Mach Kauçuk Makineleri

 • Kauçuk makineleri;
 • Compound-Kauçuk Hamur karışım ve hazırlama makineleri,
 • Ekstrüzyon prosesi komple hatları,
 • Vulkanizasyon komple hatları,
 • Örgülü hortum komple hatları,
 • Profil imalat komple hatları,
 • İçi saçlı kapı-bagaj lastiği komple üretim hatları
 • Lastik üretimi ekstrüzyon hatları
 • PVC-NBR sünger yalıtım levha ve hortum hatları
 • Köşe kaynak ve alın kaynak presleri
 • Soğuk-sıcak Lastik kaplama hatları,
 • Kalender, Kalenderleme sistemleri,  Kord bezi kaplama ve önşekillendirme makineleri,
 • Otomotiv kauçuk paspas komple üretim hatları,
 • Hava süspansiyon körükleri komple üretim hatları,
 • Otomatik dozajlama-tartım sistemlerigibi projelerde, anahtar teslim proje&çözümleriyle RPM Mach daima sektörde lider olmayı sürdürmektedir. 

RPM Mach Kauçuk Makineleri Bu dönemde, RPM Mach’ın yaptığı uzun çalışmalar sonucu deneme üretimlerini tamamladığı ve Brezilya, Almanya, Rusya, Bahreyn, Pakistan  gibi ülkelere  kurduğu Otomatik dozajlama üniteleri, kauçuk sektöründe oldukça başarılı yeni projelerindendir. Yeni nesil Otomatik tartım-dozajlama sistemi eski geleneksel dozajlama sistemlerinden oldukça farklı ve avantajlıdır. Bu sistem dizaynı-modeli,  8 büyük ülkede patent ile korunmaktadır, dolayısyla bu sistemin Ortadoğudaki tek temsilcisi RPMMach dır..
Ekstrüzyon profillerin düz ve köşe kaynak işlemi için kullanılan kauçuk enjeksiyon-compression preslerini, RPM kendi bünyesinde üretmektedir.

RPM Mach Kauçuk Makineleri EVA sektörü için, Yarma makinesi, EVA dia-cut makineleri EVA Laminasyon makineleri  ve EVA dilim kesme makineleri konusunda da RPM Mach bir çok önemli referansa sahiptir.
Ayrıca, RPM Mach’ın geliştirip projelendirdiği otomotiv paspası üretimi için, compound hazırlama dahil  komple üretim hatları da oldukça ilgi görmüştür.

RPM Mach’ ın en yeni projelerinden olan TPE (Thermo Plastic Elastomer) Araç Paspası üretim projesi de 2013 de tamamlanmış olup, makine sistemleri komple anahtar teslim satışa sunulmuştur. Bu sistemde, gerekli TPE hammadde de üretilebilecek ve TPE paspaslar da RPM Mach tarafından tasarlanan özel TPE enejsiyon makineleri ile en yüksek performansla üretilebilecektir.

RPM Mach Kauçuk Makineleri RPMMach mühendislerinin dizaynı olan bazı  hava süspansiyon körükleri üretim-proses  makineleri de ilgili projelerde yerini almıştır ve üretici firmaların hizmetine sunulmuştur. Bunların arasında  en önemlisi körük sarma’’ sistemini- otomasyona dönüştürüp daha verimli hale getirme projesidir.
Şirketimiz bütün tasarım, enerjisini ve iş gücünü Kauçuk sektörü için daha faydalı olabilecek teknolojik gelişmelere odaklamıştır. Bu maksatla Türkiye, Taiwan ve Çin de sürekli geliştirme için çalışan ekipleri bulunmaktadır.

*Resimleri daha büyük boyutta görebilmek için üzerlerine tıklayınız.