23 Mayıs / 2024 Perşembe
spot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaÜrünlerMikro Dalga Vulkanizasyon HatlarıMikro-Dalga Pişirme Kauçuk Vulkanizasyon Fırınları

Mikro-Dalga Pişirme Kauçuk Vulkanizasyon Fırınları

Mikro-Dalga Pişirme Kauçuk Vulkanizasyon Fırınları, RPMmach’ın 2013 yılından bu yana kendi tasarladığı ve Türkiye’de ürettiği Makinelerden biridir.

RPM Mach Kauçuk Makineleri

Kauçuk ekstrüzyon-profil üretiminde, conta fitil vs. gibi ürünlerin ekstrüzyonu sırasında, vulkanizasyon için kullanılan çok önemli makinelerden birisi Mikro-Dalga Pişirme Fırınıdır. MW-Frekans  sistemi ile  kauçuk ürün vulkanize edilirse, ürün kesit merkezinden dışa doğru ve bütün ürün kesitinde aynı anda yüksek ısı ile skorch-pişme başladığı için, üründe herhangi bir deformasyon olmadan üretim sağlanmış olur. Özellikle çok hassas ölçü toleransı istenen ürünlerde MW pişirme Ünitelerini tavsiye ediyoruz.

 

Ayrıca MW pişirme sistemleri, normal Sıcak Hava tünelleri ile birlikte kullanıldığında, hem hassas ölçü toleransları ile üretim imkanı verir hem de üretim pişirme kapasitesini belli bir oranda artırır.

 

RPMmach, tasarladığı ve ürettiği MW unitelerinde iş ve işçi güvenliğine özellikle önem vermekte ve buna göre en üst seviye güvenlik sistemi ile bu makineleri kontrol altına almaktadır. Güvenlik seviyesini bütün makinelerde olduğu gibi MW ünitelerde de sürekli geliştirmektedir.

RPM Mach Kauçuk Makineleri

MW pişirme fırınları özel bir talep veya özel bir proje olmadığı hallerde standart olarak 9m uzunluğunda üretilmektedir. Konveyör Bant genişliği ise 100mm ile 300mm ye kadar standart olarak dizayn ettiğimiz modeller arasındadır. Ancak özel bir talep olduğunda PTFE konveyör bant genişliği projeye göre dizayn edilebilir. Standart modellerimizde MW Frekans gücü, 8KW ile 18KW arasındadır.

RPM Mach Kauçuk Makineleri

Daha Detaylı bilgi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

× Destek Hattı