22 Haziran / 2024 Cumartesi
spot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaÜrünlerLaboratuar CihazlarıLaboratuar Tipi Kauçuk Makineleri

Laboratuar Tipi Kauçuk Makineleri

RPMmach, Laboratuar tipi Kauçuk Makinelerinin tamamını kendi bünyesinde üretmektedir.
Bu Makinelerden Bazıları ;

RPM Mach Kauçuk Makineleri

  • Laboratuar Tipi Banbury
  • Laboratuar Tipi Kneader Mikser
  • Laboratuar tipi Açık Hamur Makinesi
  • Laboratuar tipi Presler

(Laboratuary type rubber mixing mill) Laboratuar tipi kauçuk açık hamur karıştırıcı makinelerimizi, DIN EN1417 2015 C3 Avrupa güvenlik standartlarına göre kendi fabrikamızda üretmekteyiz. 170×450 (7″), ten baslayan laboratuar tipi modellerimiz müşteri ihtiyaç ve talebine göre degişik ölçülerde de yapılabilmektedir

Bu makinelerimizin tamamında çift Motor kullanılır, ayrıca devir ayarı-inverter de standart opsiyondur, böylece friksiyon oranı prosese göre ayarlanabilir.

Laboratuar tipi presler genelde 300×300 tabla boyutu ve 25 Ton baskı gücü ile standart olarak üretilmektedir ancak müşteri talebine ve proseslere göre opsiyonlar ilave edilebilir. PLC sistem ve PLC kontrol paneli laboratuar tipi kauçuk preslerde standart opsiyondur.

RPM Mach Kauçuk Makineleri

Laboratuar tipi Kauçuk Makinelerimiz CE belgelidir, iş ve işçi güvenliği en üst düzeyde tasarlanmıştır, ve güvenlik sistemleri sürekli geliştirilmektedir.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimizle irtibata RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri  geçiniz. RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri
RPM Mach Kauçuk Makineleri

× Destek Hattı