Laboratuar Tipi Kauçuk Makineleri

0
4

RPMmach, Laboratuar tipi Kauçuk Makinelerinin tamamını kendi bünyesinde üretmektedir.
Bu Makinelerden Bazıları ;

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

  • Laboratuar Tipi Banbury
  • Laboratuar Tipi Kneader Mikser
  • Laboratuar tipi Açık Hamur Makinesi
  • Laboratuar tipi Presler

 

 

Laboratuar tipi Banbury Mikserler, 1,5 litre ile 10litre arası boyutlarda standart olarak üretilmektedir. Laboratuar tipi Banbury mikserlerde standart olarak PLC sistem kullanılmakta ve karışım sırasında bütün parametrelerin takibi ve kaydı yapılabilmektedir.

 

Laboratuar tipi Kneader Mikserler, 3 litre ile 10 litre arası boyutlarda standart olarak üretilmektedir, opsiyonel olarak manual ve PLC sistem kontrol paneli ile üretilir. Müşteri talebine göre konfigüre edilir.

 

Laboratuar tipi açık hamur makineleri, 6’’ (150×300) ile 10’’ (260×520) arası ölçülerde standart olarak üretilir, ancak müşteri talebine göre değişik ölçülerde de imal edilebilir. Bu makinelerimizin tamamında çift Motor kullanılır, ayrıca devir ayarı-inverter de standart opsiyondur, böylece friksiyon oranı prosese göre ayarlanabilir.

 

Laboratuar tipi presler genelde 300×300 tabla boyutu ve 25 Ton baskı gücü ile standart olarak üretilmektedir ancak müşteri talebine ve proseslere göre opsiyonlar ilave edilebilir. PLC sistem ve PLC kontrol paneli laboratuar tipi kauçuk preslerde standart opsiyondur.

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Laboratuar tipi Kauçuk Makinelerimiz CE belgelidir, iş ve işçi güvenliği en üst düzeyde tasarlanmıştır, ve güvenlik sistemleri sürekli geliştirilmektedir.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimizle irtibata Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri geçiniz. Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri Rpm Mach Kauçuk Makineleri
Rpm Mach Kauçuk Makineleri