Çarşamba, 4 Aralık 2019
Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Kauçuk Alın Kaynak Makinesi

Alın Kaynak Makineleri, Ekstrüzyon çekilmiş profillerin hassas bir şekilde uç uca kaynatılıp birleştirilmesi için kullanılan makinelerdir.

 

Otomotiv sektöründe araç kapı bagaj lastiklerinin kaynatılmasında ve inşaat sektöründe entegre boruların izolasyon contalarının kaynatılması için kullanılan Alın kaynak makinesini RPMmach uzun yıllardır üretmektedir.

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Bir çok opsiyon ile ürettiğimiz Kauçuk Alın Kaynak Makinesinin en önemli özelliklerinden birisi kaynak hassasiyet kalitesidir. Emniyetli ve güçlü bir konstrüksiyon ile tasarladığımız makinede aynı zamanda PLC kontrol paneli opsiyonu ile proses kayıt imkanı da sağlanmaktadır.

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Alın kaynak Makineleri, otomatik kaynak hamur şeridi besleme, otomatik alın düzeltme-kesme gibi opsiyonlarla üretilebilmektedir.

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Genelde iki istasyonlu olarak tasarladığımız makineler, talebe göre ve ihtiyaca göre tek istasyonlu olarak da üretilir.Rpm Mach Kauçuk Makineleri

 

Daha detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçiniz. Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Bu Yazılar da var

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Kauçuk Radyatör Hortumu Komple Üretim Hatları

Kauçuk radyatör hortum üretim hatları için dizayn ettiğimiz otomatik imalat sistemleri, bir çok önemli opsiyonu …

Rpm Mach Kauçuk Makineleri

Kauçuk Konveyör Bant Komple Üretim Hatları

Kauçuk konveyör bant üretimi yönelik tasarlamış olduğumuz komple üretim hatları için, anahtar teslim projeler hazırlamakta …

error: İçerik koruması vardır emeğe saygı lütfen !!
× Destek Hattı