22 Haziran / 2024 Cumartesi
spot_imgspot_imgspot_img

Fuarlar

K2022 Messe Düsseldorf

19 – 26 Ekim 2022 tarihleri arasında  Almanya’da gerçekleşen fuarda RPMMACH olarak yerimizi aldık. 1952’den bu yana 3 yılda bir düzenlenen K 2022 fuarı’nın 70 yıllık tecrübesini gözden kaçırmayan firmamıziseçkin ekibi ile Hall 10 / B41‘deki standımızda kauçuk ve plastik üreticileri ile buluştu.

Genel Müdürümüz Ergün Güneş, Teknik menajerimiz Emre Güneş ile birlikte katılımcıları teknik detaylar hakkında bilgilendirdi.

Tasarım Müdüremiz Feyza Sema Aksu Hanım son gelişen teknolojileri nasıl uyguladıkları hakkında bilgiler vererek ilgi odağı olan firmamızın vizyonu hakkında üretici ve tedarikçileri bilgilendirdi.

Messe Düsseldorf fuar merkezinde sergilenen ürünlerimizin sunumları ile birlikte Dış Ticaret Müdüremiz Hatice Yaşar Hanım müşterilerimizi sipariş aşamaları ve nakliye konusundaki sorularını cevaplandırdı.

Fuarda görücüye çıkan ” 7″LABORATORY TYPE RUBBER MIXING MILL” ve “3L LABORATORY TYPE RUBBER BANBURY” makinelerimiz oldukça ilgi gördü.

Bir hafta boyunca ürün ve yeniliklerimizi sergilediğimiz, iş bağlantıları kurduğumuz K2022 fuarı bizim için Avrupa’da kendimizi göstere şansını bulduğumuz en ideal platformlardan biri oldu.

İstanbul Kauçuk Fuarı 2014

× Destek Hattı