22 Haziran / 2024 Cumartesi
spot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaÖnce ÇıkanlarEVA Soğutma Makineleri

EVA Soğutma Makineleri

Genellikle Eva-kauçuk levha soğutma işlemi için kullanılan silindir tip su-soğutma makineleri, aynı zamanda diğer polimerlerden yapılan levha-plaka soğutma işlemleri için de kullanılabilir.

Çok yüksek soğutma kapasitesi gerekmeyen operasyonlar için tavsiye edilebilir.Örneğin 120C olarak hamur makinesinden veya kalenderden veya benzeri bir sistemden gelen, ve hızı max.26m/dak olan hamur plakasını, 5 silindirli bir soğutma ünitesinde yaklaşık 30 C ye kadar düşürebilir.RPM Mach Kauçuk Makineleri

Standart olarak max .1500mm lik bir levha genişliği ile çalışabilen bu makine, gerektiğinde müşteri özel ölçülerine göre de dizayn edilip üretilebilir. Ayrıca ihtiyaç olduğunda silindir sayısı da gereken miktarda artırılabilir.

Eva-kauçuk levha makineye otomatik olarak beslenmektedir. Sonraki adımlarda silindir üzerine sarma, dilimleme veya boy kesme operasyonu otomatik olarak gerçekleşmektedir. Bu durumda ürüne veya makineye herhangi bir operatör teması olmayacağı için, makinede bütün güvenlik risklerini ortadan kaldırmaktadır. Makine boy kesim sistemi, soğuk-kesme yöntemi ile çalışmaktadır. Kesim uzunluğu ve bazı diğer parametreler kaydedilebilir.

Soğutma silindirleri paslanmaz çelik malzemeden yapılmış ve yüzey kaplama işlemi uygulanmıştır. Bu silindirler üzerinde sürekli-otomatik temizleme sistemi, opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Gerekli diğer teknik bilgiler için RPMmach’ ile irtibata geçiniz..

RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri  RPM Mach Kauçuk Makineleri

× Destek Hattı