22 Haziran / 2024 Cumartesi
spot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaÖnce ÇıkanlarEVA Otomatik Dilimleme Makineleri

EVA Otomatik Dilimleme Makineleri

EVA sünger plakalar, yapışkanlı-ağlı bant ile lamine edildikten sonra ve rulo haline getirildikten sonra, belirli kalınlık-en ‘ lerde otomatik olarak kesilerek, yalıtım amaçlı, beyaz eşya sektörü, otomotiv sektörü, inşaat sektörü vs. gibi alanlarda kullanılır.

RPM Mach Kauçuk Makineleri  Bu operasyon, RPMmach’ın tasarladığı otomatik CNC kontrollü makineler ile yüksek verim ile gerçekleşir.

Kısaca operasyon adımları şöyledir, Rulo halindeki EVA-Bant kombinasyonu, makine şaft ına taklır, pnömatik sistem yardımıyla rulo göbeği sıkılır. Çeşitli sıfırlama-referans ayarlarından sonra, aynı rulo üzerinden ister aynı kalınlık-en de, yada her biri farklı kalınlıkta istediğiniz sayıda rulo kesip çıkarabilirsiniz. Bütün bu operasyon PLC ekran ile kontrol edilip bütün veriler ekrana kaydedilebilir.

RPM Mach Kauçuk Makineleri  Makine üzerinde çok hassas opsiyonlar mevcuttur, bu da operasyon sırasında herhangi bir hata olmasını engeller ve final ürünün kalitesini, kesim kalitesini, kesim hızını, kesim ölçüsünü olumlu yönde etkiler.

Makine şaft boyu opsiyoneldir, isteğe bağlı olarak istenilen uzunlukta imal edilebilir.Ayrıca EVA-rulo çapı için herhangi bir limit yoktur, istenilen çapta EVA-rulo kesmeye uygun bıçak çapı ve gerekli makine dizaynı yapılabilmektedir.RPM Mach Kauçuk Makineleri

× Destek Hattı