Çarşamba, 24 Ekim 2018

TPE (Thermo Plastic Elastomer) Vakum Form Makineleri

;

Bir çok amaç için kullanılan TPE ekstrüzyon levha üretim hatları için bizim uygulama alanlarımız genelde, Vakumlu Oto iç 3D havuzlu Paspas, Vakumlu Oto Bagaj Paspası, Membran, yer döşemesi ve diğer vakumlu oto iç döşeme ekipmanları içindir.

 

TPE ve türevlerinden   her türlü levha üretimi için Ekstrüzyon hatları, kalender ile levha yüzeylerine desen verme sistemleri için, hatta kullandığımız yardımcı ekipmanların büyük bir çoğunluğunu kendi bünyemizde üretmekteyiz.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimiz ile irtibata geçiniz,

 

;

 

 

TPE ve türevlerinden oluşan Malzemelerden üretilen Levhaların otomatik bir şekilde sürekli olarak, ön ısıtma, vakum form, boy kesme veya kenar kesme gibi operasyonların yapıldığı bir makinedir. Uygulama alanları oldukça geniştir, bizim ürettiğimiz makineler genelde 3D Havuzlu Oto bagaj paspası üretiminde, oto iç ve dış vakum formlu aksesuar üretiminde kullanılmaktadır.

 

Bu Makinenin tamamını kendi bünyemizde üretmekteyiz, ve uygulama amacına uygun tasarımda makine üretebilmekteyiz.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

 

;

 

TPE Dönerli Vakum Form Makinesi tamamen kendi dizaynımız olup, başlangıçta oto 3D Havuzlu iç paspas üretmek için tasarlanmıştır, ancak benzeri otomotiv vakum form parçaları için de kullanılabilmektedir. Istasyon sayısı 8 dir, ancak kullanım amacı veya prosese göre istasyon sayısı artırılabilir veya azaltılabilir. Vakum form kalıplarının yerleştirildiği tabla boyutları standart 1000x1000mm olarak tasaranmıştır ama bu da ihtiyaca göre değiştirilebilir. Her bir vakum form tablası kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilmektedir, ve hava fanlı veya su soğutma sistemleri de tablalara entegre edilebilmektedir.

 

Daha detaylı bilgi için şirketimizle irtibata geçiniz.

Bu Yazılar da var

Kauçuk Konveyör Bant Komple Üretim Hatları

Kauçuk konveyör bant üretimi yönelik tasarlamış olduğumuz komple üretim hatları için, anahtar teslim projeler hazırlamakta …

EVA Laminasyon Makineleri

Eva final proses makinelerinden birisi olan EVA Laminasyon makinesi, yine RPMmach’ın üzerinde uzun zamandır çalıştığı …

Destek Hattı